• Czcionka:
  • A
  • A+
  • A++
  • zresetuj wielkość interlinii
  • wĹ‚Ä…cz wiÄ™kszÄ… interlinie+
  • Kontrast:
  • wĹ‚acz kontrast
  • wyĹ‚acz kontrast
  • Mapa strony:
  • mapa strony

 

rekrutacja1819a

SZANOWNI PAŃSTWO!

 

W celu złożenia WNIOSKU O PRZYJĘCIE DZIECKA DO PRZEDSZKOLA PUBLICZNEGO W KONINIE, rodzic loguje się w systemie pod adresem www.konin.przedszkola.vnabor.pl (link będzie aktywny od 01.03.2021. od godz. 8.00 do 26.03.2021. do godz. 15.00) i postępuje zgodnie z etapami wskazanymi w programie. Po zakończeniu wszystkich etapów wymaganych przez system, należy wydrukować wypełnioną Kartę, podpisać i dostarczyć do przedszkola pierwszego wyboru wraz z obowiązującymi oświadczeniami potwierdzającymi wybrane we wniosku kryteria. Kolejne etapy i terminy rekrutacji prosimy śledzić w harmonogramie rekrutacji.

Dziękujemy i zapraszamy :)

 

Zarządzenie_terminy.pdf

Zarządzenie_terminy.pdf

załącznik-_terminy.pdf

 

Załącznik_nr_1.pdf WNIOSEK O PRZYJĘCIE DZIECKA DO PRZEDSZKOLA W KONINIE NA ROK SZKOLNY 2021/2022
(dotyczy dzieci uprawnionych do uczęszczania do przedszkola).

 

Załącznik_nr_2.pdf do Zarządzenia Nr 29/2021 Prezydenta Miasta Konina z dnia 9 lutego 2021r.
DEKLARACJA O KONTYNUOWANIU WYCHOWANIA PRZEDSZKOLNEGO W PRZEDSZKOLU W ROKU SZKOLNYM 2021/2022
Potwierdzenie woli kontynuacji uczęszczania  dziecka do przedszkola.

 

Załącznik_nr_3.pdf do Zarządzenia Nr 29/2021 Prezydenta Miasta Konina z dnia 9 lutego 2021r.
POTWIERDZENIE WOLI